\
Dołącz do czytelników
Brak wyników

O CZASOPIŚMIE

Poznaj magazyn

Biznes Restauracje&Catering

„Biznes Restauracje & Catering” to jedyne w Polsce narzędziowe medium branży gastronomicznej. Jest magazynem pomagającym rozwiązywać problemy, na które napotykają w swej codziennej pracy menedżerowie restauracji i szefowie kuchni.

Narzędziowy charakter oraz merytoryka magazynu są tym, co wyróżnia „Biznes Restauracje & Catering” w branży. Pokazujemy nowoczesne rozwiązania, technologie oraz produkty w przystępny i merytoryczny sposób. Najlepsi eksperci branży gastronomicznej i praktycy, za którymi stoi sukces, dzielą się doświadczeniem na naszych łamach, tworząc unikalne teksty zawierające wiedzę, której nie sposób znaleźć w żadnym innym medium.

 

Stałe działy

 

Strefa Managera

Skierowana jest głównie do właścicieli i managerów restauracji, którzy chcą pozyskać nowych gości i zwiększyć rentowność prowadzonego biznesu. Na łamach czasopisma poruszamy zagadnienia związane ze wszystkimi aktualnymi wyzwania w prowadzeniu lokalu gastronomicznego niezależnie od jego lokalizacji: ciągła rotacja pracowników, food cost, skuteczne pozycjonowanie restauracji i zarządzanie opiniami gości.

Strefa Chefa

Dział dedykowany szefom kuchni, którym prezentujemy skuteczne rozwiązania w zakresie budowy karty menu, obniżenia strat żywności i dobrania odpowiedniego sprzętu. Podpowiadamy również, jak zaplanować cykl życia restauracji, by planowanie i organizacja zadań przebiegały w sprawny sposób. Początkujący kucharze również znajdą tutaj coś dla siebie, np. ciekawe wykorzystanie danego produktu w przepisach znanych szefów kuchni. W każdym numerze publikujemy również wywiad z szefem kuchni, który opowiada o swojej drodze zawodowej i kulinarnych inspiracjach.

Przegląd cukierniczy

Przegląd cukierniczy poświęciliśmy tematyce wypieków, receptur i dekoracji cukierniczych. Czytelnicy znajdą tutaj porady dotyczące pieczenia i przygotowywania deserów oraz najnowsze wydarzenia i trendy w cukiernictwie

 
 

Dostęp Cyfrowy

 

Archiwum artykułów

Wersja cyfrowa to przede wszystkim bogaty zbiór archiwalnych wydań magazynu podany w przyjaznej formie.

Łatwe wyszukiwanie treści

Słowa kluczowe oraz wyszukiwarka ułatwią Ci szybkie znalezienie artykułów i materiałów dotyczących interesujących Cię zagadnień.

Dostęp zawsze i wszędzie

Czasopismo możecie wygodnie przeglądać na tablecie oraz smartfonie, a dostęp do nowego numeru uzyskujecie na kilka dni przed ukazaniem się wersji papierowej.

DOSTEP DO SZKOLEŃ ORAZ WEBINARÓW

Z każdym numerem otrzymasz dostęp do szkolenia organizowanego przez naszą redakcję z udziałem najlepszych ekspertów z branży.