Dołącz do czytelników
Brak wyników

Strefa chefa

5 czerwca 2020

NR 6 (Grudzień 2019)

30 lat doświadczenia i tradycji – Plastmet odpowiada na potrzeby rynku

0 176

Sukces na rynku gastronomicznym, tak jak w przypadku każdej innej działalności gospodarczej, realizowanej według rynkowych zasad, zależy w dużej mierze od umiejętności trafienia z ofertą w potrzeby konsumentów. Plastmet, który w tym roku świętuje swoje 30-lecie, systematycznie śledzi trendy i potrzeby rynku, aby móc je w pełni zaspokajać.

Wartości jakimi się kierujemy to jakość, trwałość i harmonia. To właśnie one od 30 lat pomagają nam w wytyczaniu nowych ścieżek i utrzymaniu najwyższych standardów. To dzięki temu przez trzy dekady całego rozwoju Plastmet stał się jednym z wiodących producentów ze stali nierdzewnej.

Najwyższa jakość stali nierdzewnej, solidna konstrukcja, funkcjonalne rozwiązania, profesjonalne podejście do każdego projektu oraz rozsądna cena, sprawiły, że jesteśmy marką poszukiwaną na rynku krajowym oraz, co warto podkreślić, na rynkach Europy zachodniej. Plastmet eksportuje od kilku lat prawie 70% swoich wyrobów.

W swojej ofercie mamy meble, okapy i urządzenia pozwalające kompleksowo wyposażyć każdą kuchnię lub lokal gastronomiczny. Produkujemy meble w kilku standardach, dopasowane do budżetu każdego klienta.

Chciałabym zwrócić uwagę na fakt, iż jako jeden z nielicznych producentów na rynku polskim, oferujemy meble o podwyższonym standardzie tzw. H1, H2 i H3, które z ogromnym powodzeniem sprzedajemy w ...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy